Satynowy kombinezon z efektem zapachu w aktualnym odcieniu wina

Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”.

Opis:

„Na randkę uzupełnij kombinezon perłowymi kolczykami, kopertówką z błyszczącymi cekinami i butami o trendowej fakturze „pod krokodylem”. Na imprezę w klubie idealny jest jeden z obrazów Belli Hadid. Powtórz to, łącząc czerwony kombinezon z czarną skórzaną kurtką i sznurowanymi botkami.

„Styl piżamowy” jest nadal aktualny – na pokazach SS ‚ 20 wspierali go Emporio Armani i Ermanno Scervino. Satynowy kombinezon doskonale nadaje się zarówno do romantycznego stroju, jak i eleganckiego wieczorowego wyglądu . Wykonany jest w aktualnym sezonowym odcieniu Merlot z Pantone Color Institute i jest uzupełniony imitacją zapachu z pasem, który akcentuje talię. Luźny krój pasuje do każdego kształtu. Dekolt w kształcie litery V, ozdobiony szalowym kołnierzem, wizualnie wyciąga sylwetkę.

Szczegół:

  • „Piżama” Styl-podium trend SS ‚ 20 z pokazów Emporio Armani i Ermanno Scervino;
  • Merlot – Merlot) – aktualny odcień sezonu od Pantone Color Institute;
  • Loose Fit Pasuje do każdego kształtu;
  • Pas podkreśla talii;
  • V-Neck wizualnie ciągnie sylwetkę.

W składzie: 100% Terylene-trwały, odporny na zgniatanie materiał, który doskonale zachowuje kształt i kolor.

Na modelu Rozmiar XS, parametry 84/63/87, wysokość 170 cm.