Maska do włosów zniszczonych i suchych Lador Eco

Lador Eco Hydro LPP Treatment – nawilżająca maska z hydrolizowanym kolagenem, przeznaczona do domowej i salonowej pielęgnacji łamliwych, suchych i matowych włosów uszkodzonych w wyniku barwienia lub trwałości chemicznej. Narzędzie przywraca loki, przywracając im zdrowie, elastyczność i naturalny połysk.

Opis:

Maska nie tylko odtwarza integralność struktury włosów i walczy z rozdwojonymi końcówkami, ale także poprawia odżywianie korzeni, przyspieszając wzrost włosów i stymulując” zasnięte ” Cebulki. Najcieńsza folia, która powstaje po nałożeniu produktu, skutecznie chroni przed skutkami termicznymi (żelazko, suszarka do włosów) i negatywnymi czynnikami zewnętrznymi — ultrafioletem, twardą wodą, wiatrem.

Maska do włosów zniszczonych i suchych z kolagenem Lador Hydro LPP Treatment. Maska ma poważny leczniczy, nawilżający i ujędrniający wpływ na włosy od nasady do końcówek. Maska ma wysoką kwasowość pH 5.5, co korzystnie wpływa na ogólny stan włosów i skóry głowy, zmniejsza kruchość, zapobiega pojawieniu się łupieżu i pokrojonych końcówek.

Główne składniki operacyjne:

  • Naturalny kompleks aminokwasowy LPP ma silny efekt regenerujący i ujędrniający.
  • Kolagen w składzie produktu jest źródłem siły, zdrowia i połysku włosów, „skleja” łuski, dzięki czemu włosy stają się bardziej gładkie, sprężyste, gładkie i lśniące.
  • Olej jojoba jest niezbędny do suchych, łamliwych, zniszczonych, farbowanych, matowych włosów. Intensywnie odżywia i regeneruje włosy bez tworzenia tłustego filmu. Zapobiega utracie wilgoci i uszkodzeniu włosów przez czynniki zewnętrzne.
  • Oliwa z oliwek nasyca włosy witaminami i niezbędnymi składnikami odżywczymi. Akcja ma na celu przywrócenie struktury, ochronę przed pojawieniem się rozdwojonych końcówek.
  • Ekstrakt z marchwi jest wzbogacony o kompleks witamin i pierwiastków śladowych. Dzięki temu mieszki włosowe są wzmocnione, utrata włosów jest zmniejszona, wzrost nowych jest aktywowany. Ponadto łuski keratynowe są nawilżane i wygładzane, a zdrowy połysk powraca.

Nadaje się do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych.

Zastosowanie:

Nałóż niewielką ilość produktu na umyte włosy, nie rozprowadzając maski na korzeniach i pozostaw na 3-10 minut, a następnie spłucz ciepłą wodą. Aby uzyskać bardziej namacalny efekt podczas używania maski, użyj termo-czapki lub owinąć włosy ręcznikiem.

Pojemność: 530 ml; 150 ml.